Zostań Patronem! Jestem na Patronite.pl

Cześć! Nadeszła chwila, w której postanowiłem dołączyć do społeczności Patronite! Czym jest wspomniana społeczność? To ludzie tacy jak ja, którzy cenią swoją pracę i pragną rozwijać swoje umiejętności!

Zasada działania portalu jest prosta i podobna do Kickstartera – ja założyłem profil autora, a Ty możesz zostać darczyńcą, mecenasem sztuki i ustawić comiesięczny przelew jednej z sugerowanych sum – a te zaczynają się już od 5zł!

To nie tylko wielki hołd dla mojej pracy, ale również możliwość zyskania atrakcyjnych bonusów – od linków i banerów, przez nagrody rzeczowe takie jak kubki, zaproszenia do kin oraz teatrów! W moim profilu znajdziesz kilka jasno opisanych progów, które możesz wesprzeć swoją dobrocią i szeleszczącym banknotem wraz z wyjaśnieniem na jakie cele pójdą zebrane pieniądze!

A jest ich kilka np.:

  • zakup jeszcze szybszych serwerów
  • utrzymanie niekulturalnych domen
  • zakup sprzętu do nagrań i edycji video oraz podcastu
  • zakup biletów i wejściówek potrzebnych do ekspresowego dostarczania recenzji
  • wprowadzenie konkursów z jeszcze atrakcyjniejszymi nagrodami niż do tej pory
  • mój spokojny sen i przeznaczenie 100% czasu na prowadzenie bloga!

Każda złotówka się liczy! Jeśli cenisz moje recenzje, wkład i zaangażowanie – wesprzyj mnie! Przykładowo seria „Aktualnie w kinie” to już prawie 150 tygodni ciągłej walki z czasem, walki o dostarczenie rzetelnej i profesjonalnej opinii o jak największej ilości filmowych premier! A wszystko to, aby portfel szarego Kowalskiego nie ucierpiał w wyniku chybionej inwestycji! Stałe wsparcie to także m.in. obietnica dwóch nowych recenzji teatralnych miesięcznie! Ale to oczywiście nie wszystko! Szczegóły w moim profilu na Patronite, poświęć chwilę na zapoznanie się z nim i zostań mecenasem kultury!

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną przez fanpage lub napisz na piotrek(małpa)niekulturalny.com.pl

Polecane posty powiązane z artykułem:

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *